Konferencje

Szkolenia, warsztaty, grupy

Sale przystosowane do wymagań grupy

.

.

Konferencje

Chciałbyś zorganizować konferencję lub kameralne szkolenie nad morzem? HOTEL LAMBERT****MEDICAL SPA w Ustroniu Morskim jest doskonałym miejscem do realizacji pobytów biznesowych.
Hotel zlokalizowany jest 15 m od morza, w ścisłym centrum Ustronia Morskiego. Z okiem rozposciera się widok na morze, a na dachu obiektu znajduje się taras widokowy, z którego można obserwować panoramę nadmorskiej miejscowości.

Z przyjemnością stworzymy dla Państwa ofertę.
e-mail:  konferencje@lambert-hotel.pl  |  tel. 739 260 592

oferta

Sale Konferencyjne

- Sala Słoneczna - mieści do 130 os. w układzie kinowym, bez filarów, klimatyzowana, w pełni wyposażona, z dostępem światła dziennego i z wyjściem na taras. Znajduje się na I piętrze.
- Sala Premium - mieści do 30 os. w układzie kinowym. W pełni wyposażona, klimatyczna sala do narad i spotkań w wąskim gronie.
- Sala Klubowa - może pomieścić nawet 150 os. Przeznaczona jest głównie do organizacji dużych eventów. To doskonałe miejsce do wieczornych dyskotek, imprez integracyjnych i okolicznościowych. Sala z nowoczesnym designem.

Wyposażenie Sal

- Internet przewodowy i bezprzewodowy
- Klimatyzacja
- Możliwość zaciemnienia
- Ekran, - Rzutnik multimedialny
- Flipchart
- Tablica suchościeralna
- Materiały do notatek
- Nagłośnienie (w dużych salach)


Kup Prezent dla Pracownika

Zachęcamy do zakupu voucherów kwotowych jako nagrody okazjonalne, jak również voucherów na wczasy dla pracowników. To idealny prezent na każdą okazję!

więcej

Eventy

Dysponujemy elegancką salą restauracyjną, przystosowaną na przyjęcie dla 50-70 osób lub przestrzenią bankietową idealną do zorganizowania przyjęcia dla 80-120 gości. Mamy doświadczenie w urządzaniu eventów i imprez integracyjnych dla firm o czym świadczą liczne rekomendacje.

Salę Klubową polecamy przy organizacji różnego rodzaju luźniejszych i krótszych spotkań typu benefisy, prezentacje, występy, premiery itp, gdzie w trakcie można korzystać z bogatego baru klubowego, oraz dyskretnie odłączyć się od grupy i w jednej z lóż porozmawiać indywidualnie z uczestnikami spotkania.

Konferencje

Atrakcje

Bliskość morza, urokliwe otoczenie, wyszukana kuchnia i przyjazny personel to atuty Hotelu. W zależności od potrzeb, nasi Goście mogą korzystać z licznych atrakcji na świeżym powietrzu oraz mnóstwa udogodnień wewnątrz Hotelu.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy:
• imprezy integracyjne z udziałem animatorów;
• eventy dzienne i wieczorne;
• weekendowe dyskoteki do rana w hotelowym Klubie;
• wycieczki rowerowe; marsze Nordic Walking;
• zabiegi rehabilitacyjne; poranna gimnastyka w basenie;
• Sky Park; Western Park; rejsy statkiem;
• wyprawy morskie na połów dorsza; prom na Bornholm;
• zwiedzanie zabytków z przewodnikiem.

Imprezy Integracyjne

Hotel Lambert****Medical SPA to doskonałe miejsce do organizacji imprez integracyjnych, firmowych eventów, jubileuszy, podsumowań rocznych czy kolacji wigilijnych. Do dyspozycji Gości oddajemy klimatyczny Klub Nocny z parkietem i profesjonalną didżejką, przestronną Restaurację, Beach Bar z widokiem na morze oraz taras na dachu Hotelu. Podczas trwania szkoleń, konferencji oferujemy szereg atrakcji w postaci wieczorów tematycznych i integracyjnych, zabaw outdorowych. W gustownych wnętrzach Hotelu odbywają się firmowe spotkania z sommelierem, pokazy barmanów Flair Show, występy tancerek czy szkolenia kosmetyczne.

Hotel Lambert Medical
Spa   Apartamenty
Lambert w Ustroniu Morskim