Opinie

9.9 / 10

5 / 5

Hotel na 5: po pierwsze lokalizacja, po drugie różnorodność i smakowitość serwowanych posiłków, po trzecie bogata oferta dla dużych i małych (min basen, bilard, oaza relaksu, strefa spa), po czwarte animacje dla dzieci, po piąte obsługa. Może były jakieś małe niedociągnięcia ale zgubiły się w tłumie plusów i udogodnień. Dziękujemy za miły i relaksacyjny pobyt. Na pewno jeszcze Was odwiedziny.

Małgorzata, Bolesławiec

9.6 / 10

Świetne miejsce na krótszy/dłuższy wypad nad morze, we dwoje lub w większej grupie, polecam. Pełen wybór na śniadanie, miejsce/restauracja też przyjemna, więc już samo śniadanie jest świetnym początkiem dnia. Do tego Spa, plaża w zasięgu 5 kroków, spacery albo nad samym brzegiem, albo wygodną ścieżką po klifie. Polecam rowery i wycieczkę do Kołobrzegu w pełni przygotowaną trasą rowerową. Po drodze konieczny postój przy jednym z cichych zejść na pustą plażę. Coś więcej potrzeba?

Jarosław, Warszawa

5 / 5

Miałem przyjemność kolejny raz gościć w tym hotelu, konkluzja: idealne położenie, ogólne warunki bardzo dobre, po prostu super. Na wyróżnienie zasługują bardzo czyste łazienki i bardzo dobrze karmią. Polecam.

Tomek, Wrocław